Gelişen teknoloji ile birlikte Led Tabelalar hızlıca ülkemizde bir çok alanda görülmektedir. Kayan Yazı Led Tabelalar 4 mevsim dayanıklıdır. Kayan Yazı IP65 yalıtımı sayesinde tamamen su geçirmez bir yapıya sahiptir. P10 Kayan Yazı Panel ölçülsü 32x16cmdir ve bu paneller yukarı ve yana doğru monte edilerek talep edilen tabela ebatına ulaşılır. Üretimlerimiz Dış Mekana Uyumlu Su geçirmez Kasa Yapısına Sahiptir.


Kayan yazı panel renk seçenekleri Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz olarak üretim yapılabilmektedir. Üretimini yaptığımız Kayan Yazı Led Pano Tabelalarımız 2 Yıl Akarsu Tabela Firmamız tarafından garanti altındadır. Avantajları:


Saat, Tarih, Metin, Resim, Gif ve 70 farklı animasyonu Usb yardımıyla Led Tabela'ya gönderebilir ve istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Hareketli resimler yansıtabilir ve gösterebilirsiniz. Logo desteği ile tabelada logonuzu yansıtabilirsiniz. (Hareketli logoları desteklemektedir.) Parlak Led Yapısı sayesinde güneş ışığından etkilenmez ve -30 ve +70 derece aralığında çalışabilir. Güneş ışığında net görüntü ile daha okunabilir bir yapıya sahiptir.


Ücretsiz gönderdiğimiz Power Led programı ile tabeladaki yazı ve görselleri istediğiniz zaman kolayca değiştirebilirsiniz. Düşük enerji sarfiyatıyla yüksek performans sağlar. Düşük maliyet ile firmanızı dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Bazı Tamamlanmış Projeler: