leksi tabela İstenilen projeye göre Paslanmaz Alukobant, Aluminyum malzemeler ile kombine edilerek üretilmektedir. yalnızca pleksi kullanılarakta üretimi mümkündür. Harf olarak yapılan Çalışmaları Bina cephesi daha önceden aluminyum cephe kaplaması yapılmış, veya düz duvar üzerine de Harf Uygulamaları Yapılmaktadır. Bu tamamen müşterimizin talebine bağlıdır. Led yada Florasan aydınlatma kullanılarak içten aydınlatma sağlanır.


Müşterilerimizin talep ve isteklerine göre çok çeşitli, şık görünümlü tabelalar meydana getirilmesi mümkündür. Müşterilerimizin ihtiyaç taleplerine göre firma kimliğini ön planda tutarak şık tabelalar üretiriz. Pleksi Kutu Harf yada farklı bir tabela ihtiyacınız varsa bizden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.


Çalışma Tasarım Aşaması: Öncelikle dış mekan görüntülerini fotoğrafları çekilir. daha sonra bilgisayar ortamında talep edilen şekilde tabela çalışması yapılır. yapılan çalışma çekilmiş olan dış cephe görüntülerine uygulanarak meydana getirilecek pleksiglas kutu harf tabela çalışması müşteri onayına sunulur. Müşterimiz meydana gelecek tabela projesini onayladıktan sonra imalat aşamasına başlanır.

Bazı Tamamlanan Projeler: