Fuar Stand Tasarımı Nedir?

Fuar Stand Tasarımı Nedir? Sorusunun yanıtını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Arasokak İstanbul olarak Fuar Stand Tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken püf noktaları sizinle paylaşıyor, bizde sizin için tasarladığımız Stand Tasarımlarında profesyonel çalışmalar çıkarmak için titizlikle çalışıyoruz.

Stand Tasarımı, katılım gösterdiğiniz herhangi bir fuarda fuar süresince kullanmış olduğunuz ofisiniz ve showroom unuzdur. Fuar süresince müşterileriniz, rakipleriniz ve sektör içinden dostlarınız standınızı ziyaret edecektir. Dolayısıyla yaptırmış olduğunuz stand sizi ve firmanızı ne kadar iyi temsil ederse fuardan o kadar olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.


Fuar standınızın tasarımına karar verirken sizi en iyi şekilde temsil edecek stand olması dikkat edilmesi gereken en önemli faktördür. Fuarın sizin markanızın veya işletmenizin karakterini yansıtması ihtiyaca uygun yapılması gerekmektedir. Ön araştırmanızı yaparken karşınıza farklı stand fiyatları çıkabileceğini bilmelisiniz. Fiyat farklılıklarını oluşturan sebepleri önceden araştırarak bilmeniz durumunda hangi ücreti hangi hizmet ve malzeme karşılığında ödeyeceğinizi de bilebilirsiniz. Arasokak İstanbul bu konuda size detaylı bilgi vermekten mutluluk duyacaktır. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


Ön araştırmaya ne kadar çok zaman ayırırsanız ne istediğinizi daha net bilebilir bunun karşılığında da doğru standı doğru fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Bazı Tamamlanmış Projelerimiz: